Sprawdzone sposoby na tanie noclegi w Sopocie

/ Turystyka/ 0 comments

Sopot to miasto, które co roku przyciąga tysiące turystów, nie tylko latem. Niektórzy od lat odwiedzają to miasto, wciąż odkrywając jego tajemnice. Sopockie molo, Krzywy Domek czy Latarnia Morska to tylko niektóre z atrakcji, przyciągających turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Jak zaplanować urlop w Sopocie, by nie nadszarpnąć rodzinnego budżetu? Gdzie warto się zatrzymać, aby nie przepłacić? Poznaj nasze propozycje tanich noclegów w Sopocie.

Hostel w Sopocie

Hostele to miejsca, dedykowane turystom, którzy cenią sobie niskie ceny oraz bliski kontakt z innymi podróżnymi. Zazwyczaj są one o wiele tańsze niż tradycyjne hotele i oferują wiele ciekawych rozwiązań. Możemy zatrzymać się w wieloosobowych pokojach, zaprzyjaźniając się z innymi turystami. To świetny sposób na zawarcie nowych znajomości, ale też na zaoszczędzenie pieniędzy, gdyż jest to jedna z najtańszych opcji nocowania w Sopocie.

W hostelach dostępne są także mniejsze, jedno lub dwuosobowe pokoje. Ich cena jest już nieco wyższa, jednak takie rozwiązanie zapewnia nam nieco prywatności. Niewątpliwym plusem hosteli jest możliwość porozmawiania z obsługą na temat okolicznych atrakcji. Niektóre miejsca oferują też śniadanie i kawę w cenie noclegu.

Apartament w Sopocie

Apartament w Sopocie czy też mieszkanie to opcja dla tych, którzy chcą podczas wakacji poczuć się jak w domu. W Trójmieście bez trudu odnajdziemy mieszkania pod wynajem dla turystów. Taki apartament możemy zająć nawet w kilka osób. Z reguły ceny naliczane są za doby, a zatem pobyt rodziny w mieszkaniu to koszt około 40-50 zł za osobę. To bardzo atrakcyjna propozycja, zwłaszcza, że wiele tego typu apartamentów zlokalizowano w ścisłym centrum miasta.

Hotele w Sopocie

Wybierając się na urlop do Sopotu, nie warto od razu skreślać hoteli. Wbrew pozorom wiele miejsc oferuje naprawdę atrakcyjne ceny noclegów! Oczywiście o wiele tańsze będą hotele z dużą liczbą pokoi o  niższym standardzie. W hotelu możemy korzystać z dodatkowych atrakcji, jak bar, restauracja, a czasem baseny, sauny czy spa. Hotel warto zarezerwować nawet kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem. Wcześniejsza rezerwacja może skutkować obniżeniem kosztów noclegów w Sopocie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*