Odśnieżanie dachów Warszawa – zleć to specjalistom

/ Inne/ 0 comments

Odśnieżanie dachów to czynność, o której wciąż pamięta niewielu. Tymczasem pokrywa śnieżna, zalegająca przez długi  czas może być bardzo niebezpieczna, co pokazuje historia. O odśnieżanie dachu zadbać powinien zarządca lub właściciel budynku. Odśnieżanie dachu to bardzo trudne i niebezpieczne zajęcie, dlatego najlepiej zlecić je specjalistom. Sprawdź możliwości odśnieżania dachów w Warszawie.

Odśnieżanie dachów Warszawa – piętrzące się niebezpieczeństwa

Warszawa to miasto, w którym odśnieżanie dachów jest niezwykle kłopotliwe, podobnie jak w innych dużych miastach. Przeprowadzając tego typu działania musimy zadbać nie tylko o bezpieczeństwo pracowników, ale też budynku oraz okolicy, np. samochodów, zostawionych na pobliskich parkingach. Odśnieżanie dachów płaskich jest stosunkowo prostym zadaniem, jednak zawsze należy mieć na uwadze fakt, że pokrywa śnieżna może ukrywać niespodzianki, takie jak np. kable czy anteny. Dachy pochyłe stanowią większe wyzwanie, jednak profesjonalna firma, świadcząca usługi odśnieżania dachów w Warszawie nie powinna mieć z tym trudności.

Odśnieżanie dachów Warszawa to nie tylko usunięcie pokrywy śnieżnej, lecz także pozbycie się sopli i wszelkiego rodzaju nawisów, które mogą zagrażać bezpieczeństwu. Prace te są niezbędne ze względu na wytrzymałość budynku. Każdy architekt projektuje nieruchomości tak, aby były one odporne na naciski śniegu, jednak w pewnym momencie masa pokrywy śnieżnej może być tak ogromna, że budynek po prostu się zawali.

Warto wiedzieć, że wilgotny śnieg jest o wiele cięższy niż świeży puch. Mokra pokrywa śnieżna o grubości 30 cm waży od 2,5 tony. Metr sześcienny puchu na płaskim dachu to nacisk nawet 800 kg. Trudno nam wyobrazić sobie taki ciężar. Warto jednak pomyśleć o tym, jak wiele musi wytrzymać nasz budynek bez odśnieżania i jak bardzo jest to dla nas niebezpieczne.

Bizon Piwowarczyk – odśnieżanie dachów Warszawa

Bizon Piwowarczyk to jedna z wielu firm, świadczących usługi odśnieżania dachów w Warszawie. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu Bizon przoduje wśród innych przedsiębiorstw, oferujących odśnieżanie dachów Warszawa. Oprócz standardowego usuwania pokrywy śnieżnej, firma proponuje także skuwanie oblodzeń, niwelowanie sopli oraz nawisów. Sprawdź szczegóły oferty firmy Bizon Piwowarczyk.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*